Search

585 411 935

telefon do školy

bakaláři

přihlášení

Microsoft 365

přihlášení

Search
Close this search box.

Přijímačky nanečisto

Přijímačky nanečisto

Abys u přijímací zkoušky podal co nejlepší výkon, nabízíme ti přijímačky nanečisto. Vyzkoušíš si u nás, jak to bude u přijímaček probíhat. Vyzkoušíš si test z češtiny a literatury a matematiky, jako bys byl u pravých přijímaček.

My tě provedeme celým testem, řekneme ti správné výsledky a vysvětlíme, proč je řešení správné. Budeš mít prostor se zeptat, čemu nerozumíš, proč jsi chyboval, a ověříš si, co už znáš. Samozřejmostí je vysvětlení strategie řešení úloh našimi vyučujícími. To všechno za stejných podmínek jako u opravdových přijímaček. Proč toho nevyužít?

Datum zkoušek nanečisto online:

Zadejte prosím email budoucího žáka/zájemce o cvičnou zkoušku. Link a čas konání odešleme zájemcům na mail.

Vyzkoušíš si, jak test probíhá.

Vyzkoušíš si, co zvládáš, a můžeš zjistit, kde máš ještě nějaké mezery.

Jak test probíhá
–co vše je dobré vědět

začátek přjímaček nanečisto

Informace tom, kdy test začíná se včas dozvíš, pošleme ti e-mail, zveřejníme je na stránkách školy a facebooku naší školy.

délka přijímaček

U přijímaček nanečisto dodržíme čas testu tak, jako by to bylo "na ostro". To znamená 60 minut na češtinu a 70 minut na matematiku. Jako "na ostro".

co budu potřebovat

Vezmi si to, co můžeš mít i u přijímaček, takže propisovací tužku a jednu náhradní. Taky pití a možná něco k jídlu. Navíc si vezmi blok na poznámky, třeba se ti budou hodit.

kdo mě bude testovat

U přijímaček nanečisto budou naši učitelé, kteří mají s přijímacími zkouškami zkušenosti. S nimi se s největší pravděpodobností potkáš i u těch "na ostro".

co to bude stát

Nebude tě to stát nic, tyto zkoušky samozřejmě nabízíme zdarma.

kdy se dozvím výsledky

Ihned. Po testu dostaneš ihned zpětnou vazbu - správné odpovědi, jejich objasnění a doporučení strategie, jak jednotlivé úlohy řešit. Samozřejmě se můžeš na cokoli zeptat.

Formulář pro žádost o zařazení ke zkouškám na nečisto

Zadejte prosím email budoucího žáka/zájemce o cvičnou zkoušku. Link a čas konání odešleme zájemcům na mail.