Search

585 411 935

telefon do školy

bakaláři

přihlášení

Microsoft 365

přihlášení

Search
Close this search box.

Přijímačky nanečisto

Přijímačky nanečisto

Abys u přijímací zkoušky podal co nejlepší výkon, nabízíme těm, kteří si k nám podali přihlášku s 1. prioritou, přijímačky nanečisto. Těm pošleme mail s organizací a dalšími informacemi. Vyzkoušíš si u nás, jak to bude u přijímaček probíhat. Vyzkoušíš si test z češtiny a literatury a matematiky, jako bys byl u pravých přijímaček. Testy jsou vytvořené podle vzoru JPZ.

Testy se budou konat v prostorách školy a zpětnou vazbu poskytneme online. 

To znamená, že tě následně provedeme celým testem, řekneme ti správné výsledky a vysvětlíme, proč je řešení správné. Budeš mít prostor se zeptat, čemu nerozumíš, proč jsi chyboval, a ověříš si, co už znáš. Samozřejmostí je vysvětlení strategie řešení úloh našimi vyučujícími.  Proč toho nevyužít?

Přijímačky nanečisto se budou konat
21. 3. 2024 od 14:00.

Zpětná vazba k výsledkům přijímaček nanečisto bude online 25. 3. 2024 od 14:30. Link na schůzku odešleme v pátek 22. 3. 2024.

Vyzkoušíš si, jak test probíhá.

Vyzkoušíš si, co zvládáš, a můžeš zjistit, kde máš ještě nějaké mezery.

Jak test probíhá
–co vše je dobré vědět

začátek přjímaček nanečisto

Informace tom, kdy test začíná se včas dozvíš, pošleme ti e-mail, zveřejníme je na stránkách školy a facebooku naší školy.

délka přijímaček

U přijímaček nanečisto dodržíme čas testu tak, jako by to bylo "na ostro". To znamená 60 minut na češtinu a 70 minut na matematiku. Jako "na ostro".

co budu potřebovat

Vezmi si to, co můžeš mít i u přijímaček, takže propisku, nejlépe jednu náhradní, rýsovací potřeby. Taky pití a možná něco k jídlu. Navíc si vezmi blok na poznámky, třeba se ti budou hodit.

kdo mě bude testovat

U přijímaček nanečisto budou naši učitelé, kteří mají s přijímacími zkouškami zkušenosti. S nimi se s největší pravděpodobností potkáš i u těch "na ostro".

co to bude stát

Nebude tě to stát nic, tyto zkoušky samozřejmě nabízíme zdarma těm, co si nás zvolili na 1. místě.

kdy se dozvím výsledky

Po testu dostaneš zpětnou vazbu nejprve mailem, v něm budou správné odpovědi, pak v online vysvětlíme řešení a doporučíme strategie, jak jednotlivé úlohy řešit. Samozřejmě se můžeš na cokoli zeptat během online, ale i před tím prostřednictvím mailu.

Formulář pro žádost o zařazení ke zkouškám na nečisto

Zadejte prosím email budoucího žáka/zájemce o cvičnou zkoušku. Link a čas konání odešleme zájemcům na mail.