Search

585 411 935

telefon do školy

bakaláři

přihlášení

Microsoft 365

přihlášení

Search
Close this search box.

Dny otevřených dveří

Dny otevřených dveří

Abyste nás mohli poznat osobně, nejen z webových stránek a sociálních sítí, pořádáme pro vás – uchazeče, ale také rodiče, dny otevřených dveří. Můžete vidět naše třídy, kvalitní vybavení, příjemné prostředí školy a také naše studenty, kteří vás budou provázet a odpoví na všechny vaše dotazy. Během těchto dnů jsou vám samozřejmě k dispozici také naši učitelé a výchovná poradkyně, kterých se také můžete na cokoli zeptat. Kdyby vám termín dnů otevřených dveří nevyhovoval, nabídneme individuální termín za stejných podmínek. Kdy jindy zjistit, že to, co píšeme na webových stránkách, je příjemná pravda?

Ve školním roce 2023/2024 vás rádi přivítáme 2. 11. 2023 | 22. 11. 2023 | 10. 1. 2024 | 7. 2. 2024 | 8–16 hodin

Dny otevřených dveří

Můžeme vám nabídnout i individuální návštěvu školy! Chcete-li podrobnější  informace, pošlete nám svůj e-mail a my se s vámi spojíme! Nebo nám zavolejte a domluvte si konkrétní čas.

Jak to probíhá?
–nejlepší je potkat se osobně

Kdy?

Na našich webovkách a FB zjistíš, kdy dny otevřených dveří pořádáme. Nemáme jeden termín, takže se neboj, že ti to nevyjde. Také se můžeme potkat jindy, stačí, když nám napíšeš.

Kde?

Dny otevřených dveří se odehrávají samozřejmě v budově naší školy, kterou najdeš hned naproti autobusové zastávky č. 12, 18, 20 a 10. Kdyby sis nevěděl rady, na našich webovkách najdeš mapu.

Kdo?

Dny otevřených dveří jsou určeny pro tebe, ale také tvé rodiče, ale i kamarády, kteří třeba nechtějí jít sami anebo se ještě nerozhodli, kam se po základce vydat. Věnovat se ti hned od hlavního vstupu budou naši studenti a také učitelé, abys ses cítil pohodlně.

Co?

Naši studenti tě provedou po celé budově školy, ukážou ti to, o čem na webovkách píšeme - učebny, klubovnu, tělocvičnu a další. Když přijdeš v době naší výuky, můžeš se klidně zapojit, rádi to uvítáme. Ptej se, odpovíme - studenti nebo učitelé.

Veřejnosprávní
činnost

Denní studium je zaměřené na získávání, prohlubování a aplikování znalostí o právním systému, právním a správním řádu České republiky. Absolvent má perspektivu v soukromém i státním sektoru. 

Informační služby a mediální komunikace

Denní studium připravuje profesionály pro oblast nejen marketingové, ale i  veřejné komunikace. Učí pracovat  s informacemi v různé podobě a na různých platformách. Má široké uplatnění v soukromém i veřejném sektoru.

Veřejnosprávní činnost
dálkově

Hlavním cílem dálkového oboru vzdělání je zajistit kvalitní přípravu profesionálních pracovníků veřejné správy, ale i soukromého sektoru. Studium je primárně určeno pro ty, kteří chtějí získat kvalitní maturitní vzdělání při zaměstnání nebo nemají možnost absolvovat denní studium.

Aplikovaná ekonomie
Euroscola - evropský parlament Štrasburk (2)
Euroscola - evropský parlament Štrasburk
Exkurze Krajský soud (2)
Exkurze Krajský soud
Věstonická Venuše výstava -1
Fotime-tablo.jpg
Juniorský maraton RunCzech (2)
Juniorský maraton RunCzech (3)
Lyžařský výcvik Alpy (2)
Lyžařský výcvik Alpy (3)
Maturity 1
Maturity 2
Maturity 4
Pasování čtvrtých ročníků (3)
Pasování čtvrtých ročníků (4)
Pasování čtvrtých ročníků (5)
Projekt Mléko a my (3)
Projekt Mléko a my (4)
Predavani-maturitniho-vysvedceni.jpg
Predavani-vysvedceni-Hotel-Flora-2.jpg
Predavani-vysvedceni-Hotel-Flora-3.jpg
Scholaris
Soutěž Třída roku
Studentské volby (2)
Studentské volby
Zájezd Velká Británie (2)
Zájezd Velká Británie