Search

585 411 935

telefon do školy

bakaláři

přihlášení

Microsoft 365

přihlášení

Search
Close this search box.

Denní studium

Denní studium

V denní formě nabízíme tyto dva obory, oba jsou čtyřleté,
zakončeny maturitní zkouškou.

Veřejnosprávní činnost

U nás třeba začne tvoje profesionální dráha ve státní sféře – Odbor dopravy, Stavební odbor, matrika, Odbor územního plánování, celní správa? Můžeš se uplatnit u policie, v justici třeba jako soudní zapisovatel. Toto odvětví je je jeden z nejvýznamnějších zaměstnavatelů v naší republice, tedy perspektiva. Anebo budeš dál studovat na vyšších odborných školách či na vysokých školách doma nebo v cizině. 

Informační služby a mediální komunikace

Jestli vládneš jazykem ústně i písemně, tak je to obor přímo pro tebe. Nemáš problém jednat s lidmi? Tento obor tě připraví na pozici pracovníka v mediálním prostředí – můžeš být televizní nebo rozhlasový redaktor, tiskový mluvčí, PR expert, odborný pracovník v informačním centru anebo budeš dál studovat doma nebo v cizině. Jediné meze jsou v tobě. Nauč se je překonat.

Studentský život
– máme rádi studium, zábavu, ale také tradice

slavnostní oběd pro první ročníky

Pro středoškoláka je zásadní první ročník - nová škola, noví kamarádi, nový způsob výuky. Je to opravdu velká změna! Odměnou za to může být i slavnostní oběd za účasti paní ředitelky, při kterém obdržíš vysvědčení.

Slavnostní předání maturitního vysvědčení

Stejně jako začátek i závěr středoškolského života musí být slavnostní! Maturitní vysvědčení předáváme v Obřadní síni olomoucké radnice nejen za účasti třídních, ale také zastupitelů a paní ředitelky.

Hry, sport
a soutěže

Během celého čtyřletého studia nás čeká nejen učení, ale také spousta zábavy. Účastníme se různých sportovních soutěží - bowling, florbal, ... taky vědomostních soutěží - Business English, středoškolské odborné činnosti, máme svoji QR hru Po stopách Otty Wolfa, bavíme se Barevným dnem, Nočním čtením, ...

Maturitní
ples

Jedinečným neopakovatelným okamžikem v životě středoškoláka je zcela určitě maturitní ples! Je to pomyslný vrchol společenského života maturanta, při kterém oslaví svůj vstup do poslední etapy studia.

Poslední
zvonění

Je to naposled, kdy jsi středoškolákem. Je to naposledy, kdy si můžeš co by středoškolák zablbnout, a pak už vítej dospělácký živote!

Pasování
třetích ročníků

Když odchází čtvrťáci, je potřeba, aby jejich post někdo zaujal. Ale to nemůže být jen tak! Čtvrťáci oficiálně, ale s nadsázkou předají své mazáctví do rukou budoucích maturantů.

Predavani-vysvedceni-Hotel-Flora-3.jpg
Predavani-vysvedceni-Hotel-Flora-2.jpg
Predavani-maturitniho-vysvedceni.jpg
Pasování čtvrtých ročníků (3)
Pasování čtvrtých ročníků (4)
Soutěž Třída roku
Maturity 1
Juniorský maraton RunCzech (2)
Exkurze Krajský soud
Český model amerického kongresu (3)
Pasování čtvrtých ročníků
Předávání maturitního vysvědčení.jpg
Maturitní ples (2)