Search

585 411 935

telefon do školy

bakaláři

přihlášení

Microsoft 365

přihlášení

Search
Close this search box.

Představujeme vám našeho maskota!

Vážení fanoušci naší školy, zájemci o studium, všichni, kteří budete číst tyto řádky,

je nám ctí představit vám novou tvář naší školy. Vycházeli jsme z naší historie, tradic Moravy, a proto jsme zvolili  stylizovanou podobu moravské orlice. Tento elegantní a silný dravec je novým symbolem Střední odborné školy Olomouc, která se specializuje na veřejnou správu, informační systémy a mediální komunikaci.

Moravská orlice?! 

Orlice symbolizuje houževnatost, odvahu a průkopnického ducha, který je i jádrem naší pedagogické filosofie. Stejně jako orlice, i my se neustále snažíme letět výš a výš, a to ve vzdělání i v inovacích. Náš nový maskot vychází z dlouhé historie moravského znaku, což dodává další rozměr naší identitě a regionálnímu původu.

Co orlice znamená pro naše obory vzdělání?

·       Veřejnosprávní činnost: orlice zdůrazňuje hodnoty, jako jsou integrita a odpovědnost, které jsou klíčové pro úspěch v tomto oboru.

·       Informační systémy a mediální komunikace: symbol orlice podtrhuje důležitost být ostražitým a adaptabilním v rychle se měnícím technologickém prostředí. Inspiruje k tomu, abychom byli kreativní a inovativní ve způsobu, jakým komunikujeme a interagujeme s naším okolím.

Co dál?

Náš maskot orlice  bude zastoupen na všech našich letácích, akcích a digitálních platformách, takže se s ní budete moci setkat téměř všude! Mějte oči otevřené, ať už jste kdekoli ve škole nebo online, a buďte součástí této nové kapitoly v historii naší školy.

Těšíme se na společnou cestu za novými úspěchy. 

Chceš sdílet příspěvek?

Sdílej