Search

585 411 935

telefon do školy

bakaláři

přihlášení

Microsoft 365

přihlášení

Search
Close this search box.

Koncert Uwe Kaa

No, a když si dáte dvě a dvě dohromady tak vám vyjde čtyři, nebo vám také může vyjít to, že jsme šli na koncert za účelem poslechu německého jazyka ve zhudebněné podobě. Tento skvostný nápad vykoumala paní učitelka Chromcová a Jakubková a vše potřebné i nepotřebné domluvily a zařídily. Takže jsme se mohli hned po první hodině (ta byla na probuzení) vydat do S-klubu, kde nás koncert rapera čekal. Cesta byla tak dobrá, jak může cesta narvaným autobusem být. Zato z atmosféry na koncertu by se dala uvařit klidně i gulášová polévka. Nic tomu nechybělo: světla všech barev, jasně bez nich by to nešlo. Dým a balónky pro podtrhnutí atmošky, jasná páka. Kvalitní německá hudba a skvělá parta lidí, no bez ní by to nešlo tuplem (logicky). Akci jsme protančili a prozpívali, jak se sluší a patří, a to i navzdory tomu, že rapera Uwe Kaa nikdo neznal (holt jiný kraj, jiný mrav). Nakonec jsem se po skončení akce každý vydal svým vlastím směrem. Většinou na oběd nebo domů, v ideálním případě na oběd domů. Tím tato akcička skončila a my se můžeme už jenom těšit, co ty naše učitelky a učitelé zase vymyslí. 

Chceš sdílet příspěvek?

Sdílej