Search

585 411 935

telefon do školy

bakaláři

přihlášení

Microsoft 365

přihlášení

Search
Close this search box.

Studenti SOŠ Olomouc projevují solidaritu a podporují dárcovství 

Ti, co se dobrovolného dárcovství zúčastnili již dříve, měli radost, že mohou opět nezištně pomoci. Prvodárci byli seznámeni s důležitostí darování, a i přes vzniklou nervozitu a obavy z prvního dárcovství vše zvládli na jedničku. Za svůj lidský čin si odnesli krůpěj krve v podobě odznáčku. Odměnou byly pro všechny skvělé párečky, káva, čokoláda a vitamíny pro dárce krve. Celé dopoledne si všichni užili. 

Darování krve není jen o nápomoci nemocnicím s potřebnými zásobami, ale taky o tom, jak se posiluje spojení mezi námi studenty a učiteli ve škole. Jsme opravdu hrdí, že naše škola tuto tradici podporuje. 

Autoři článku: Adam a Tomáš Halasovi, III. C 

Chceš sdílet příspěvek?

Sdílej