585 411 935

telefon do školy

bakaláři

přihlášení

office 365

přihlášení

přihláška k maturitní zkoušce pro šk. rok 2020/2021

Blíží se termín odevzdání přihlášky k maturitní zkoušce pro školní rok 2020/2021. Žáci posledního ročníku jsou povinni se k maturitní zkoušce v jarním termínu přihlásit do 1. 12. 2020. Vyplněnou a podepsanou přihlášku odevzdají ředitelce školy, pošlou poštou nebo vhodí do schránky školy. Přihláška je ke stažení na webových stránkách školy v sekci Dokumenty ke stažení, také je uložena v cloudovém úložišti OneDrive. Další podrobné informace naleznou maturanti na www.maturita.cermat.cz.

Chceš sdílet příspěvek?

Share on facebook
Sdílej

Den otevřených dveří On-line!

Pro všechny zvědavce, zájemce, rodiče a budoucí studenty. Každý pracovní den od 17–18 jsme tu pro vás. Připojte se k nám přes Google Meet.