Krajské kolo soutěže v AJ pro SOŠ

 

Dne 6. 4. 2016 proběhl na Střední odborné škole v Šumperku 12. ročník Krajské konverzační soutěže v anglickém jazyce pro střední odborné školy. Soutěžilo se ve dvou kategoriích: I. kategorie – 1. a 2. ročníky a II. Kategorie – 3. a 4. ročníky.

 

Garant soutěže:

Krajský úřad Olomouckého kraje. Střední odborná škola Šumperk, Zemědělská 3, 787 01 Šumperk. ICM a Akademie J. A. Komenského Šumperk. Oxford University Press Olomouc

 

Uvedená soutěž se skládala ze dvou částí. V první části, která měla písemnou formu, soutěžící plnili úkoly v poslechovém a lexikálním testu. V  ústní části řešili jazykovou situaci v předem vylosovaných dvojicích a následně každý samostatně konverzoval na vylosované téma.

Ve dvou kategoriích v letošním ročníku soutěžilo 56 studentů z celého kraje, jejichž znalosti hodnotilo šest porotců z řad pedagogů.

Výherci soutěže:


I. kategorie (1. a 2. ročníky)
1. místo: WOHLRAB Alex, VOŠ a SPŠ Šumperk
2.místo: ŽOUŽELA Tomáš, SOŠ Šumperk
3. místo: FOCHR Lukáš, SOŠ Olomouc spol. s.r.o., Řepčínská, Olomouc

LUKÁŠI, GRATULUJEME!

Komentáře jsou vypnuty.